Google Ads Reklam Yönetimi &
Danışmanlığı

Google Ads (AdWords) reklamlarınıza ayırdığınız bütçe ile aldığınız sonuçlar sizi memnun etmiyorsa Corazu, profesyonel olarak Google Ads reklamlarınızı yönetebilir, etkileyici reklam kampanyaları hazırlayabilir.

8

yıllık tecrübe

8 yıldan uzun süredir Google Ads (AdWords) alanında tecrübeli kadrosuyla yanınızdayız.

200

başarılı
proje

Kuruluşumuzdan itibaren 200'den fazla markanın Google Ads reklamlarını başarılı olarak yönettik!

Araştırma& analiz

Araştırma

Reklam kampanyalarınızı kurmadan önce özel araçlarla sektör, rakip, bütçe, anahtar kelime araştırması gibi temel araştırmalar yapılır.

Analiz

Araştırma sonucu toplanan bilgiler doğrultusunda, veriler gruplanır ve özel pazarlama araçları ve otomasyonlarıyla analiz edilir.

Strategy

Kurulum &uygulama

Kurulum

Google Ads reklam hesabının kurulumu, Google Tag Manager ile dönüşüm takibi kodlarının kurulumu gibi temel kurulumlar gerçekleştirilir.

Uygulama

Elde edilen veriler doğrultusunda, hedeflenen siteye, belirlenen reklam modelleri için reklam kampanyaları yazılır ve kampanyalar kurulur.

Design

Optimizasyon
& raporlama

Optimizasyon

Kurulmuş reklam kampanyaları düzenli olarak optimize edilerek  reklam bütçesinin daha etkili kullanılması ve reklamın daha doğru kişilere ulaşması için optimize edilir.

Raporlama

Reklam hesabınızla ve kampanyalarınızla ilgili detaylı rapor hazırlanır. Aylık olarak Corazu müşteri panelinden sizinle paylaşılır.

Development

Sık sorulan sorular

Satışlarım artacak mı?

Hedef kitlenize ve hedef kelimelerinizden yola çıkarak hazırlanan reklam kampanyaları direkt olarak müşterilerinize ulaşacaktır. Bu sayede satışlarınızın artması olağandır.

İletişim taleplerim artacak mı?

Sitenize hedef kitlenizi çekecek reklam kampanyaları oluşturarak mümkün olan en yüksek dönüşüm oranına ulaşmanız hedeflenir.

Hangi kampanyalar olacak?

Aldığınız hizmetede göre reklam kampanyası hakkınız olacağı için her pakette farklı kampanyalar oluşturulabilir. Arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı reklamları gibi en yaygın ve etkili kampanya modelleri kullanılacak.

Raporlama yapacak mısınız?

Her ay reklam hesabınızla ilgili genel bir raporlama yapılacaktır. Bu raporlamada aylık tıklama, tıklama başı maliyet, toplam bütçe bilgileri gibi birçok bilgi yer alır.

Nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Corazu'da fiyatlandırmayı iki farklı şekilde yapar. Bazı hizmetlerde sabit fiyat verebilirken bazı hizmetlerde bu mümkün değildir. Google Ads reklam yönetimi hizmeti için size en uygun paket için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeli mi çalışıyorsunuz?

Tüm hizmetlerimizde sözleşme yapılmaktadır. Bunun en temel sebebi hizmet kapsamını belirleyip tarafların yükümlülüklerini netleştirmektedir. Google Ads reklam yönetimi hizmetlerinde sözleşmeler en az  6  aylık  yapılabilir.

Sizi arayalım!

BİLGİLER
Mesajınız

Formu göndererek Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Teşekkürler! İletişim talebiniz başarıyla alındı.
Hata! Bir şeyler yanlış gitti.
Google Ads reklam yönetimi ilgili detayları görmek için tıklayın