Ankara Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Ankara Sosyal Medya Ajansı sektöründe deneyimli yapımızla, sosyal medya ağlarında markanızın güçlü karakteri ile ön plana çıkmasını ve kullanıcı kitlesi ile bulaşarak, pazarlama stratejileri açısından başarıyı yakalanmasını sağlıyoruz.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Ankara Sosyal Medya Yönetimi kendi içinde pek çok farklı dinamiğe yer veren, hem sosyal medya reklamları hem de sosyal medya sayfaları ile ilgilenilmesi gereken bir yönetim biçimidir. Sosyal medya yönetimimiz çeşitli video, kampanya, görsel, slayt, link tıklama, ürün reklamlarının bir uyum içinde çeşitli güncellemelere bağlı olarak paylaşılması ile gerçekleştirilmektedir.

Anakara sosyal medya ajansı Corazu olarak, sosyal medya sayfanıza ait yönetim projemizde ise sayfanın düzenlenmesi, adres, görsel, harita bilgilerinin sayfaya eklenmesi, sektöre ilişkin paylaşımların yapılması gibi adımları izleriz. Diğer yandan, hedef kitlenin belirlenmesi, potansiyel müşteri dönüşlerinin takip edilmesi ve cevaplanması, organik takipçilerin yükseltilmesi için çalışmaların uygulaması gibi kapsamlı adımları izleriz. Bir tanımlama başlığı ile ‘’ Sosyal Medya Yönetimi’’ olarak adlandırdığımız bu hizmetimiz, size veya firmanıza ait olan sosyal medya sayfasını en geniş kitleyle buluşturmayı ve ticari amaçlarınız için gerekli ortamı yaratmayı hedefler. Ankara’da sunduğumuz desteğimiz ile sizde markanız için en iyi koşulları sosyal ağlarda oluşturabilirsiniz.

Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı

Ankara Sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya sayfanızı daha geniş kitleyle buluşturma aşamasında devreye giren ve aslında kitleyi hedefleyen içeriklerin, kampanya ve reklamların nasıl bir konsepte hazırlanması gerektiğini saptayan danışmanlık hizmetidir. Bunu daha kapsamlı bir şekilde açacak olursak danışmanlık kullanıcıların davranışlarını ölçer ve onlara tercihlerine uygun seçenekleri sunar. Bu ise sizin müşteri kitlenizi ve satış oranınızı yükseltmek için gereklidir.

Örneğin, Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı ile çalışmamızda ilk olarak ürününüzü veya sektörünüzü ele alırız. Sosyal medya üzerinden bir dekorasyon firmasının, bir ayakkabı tasarımcısının ve bir ders kitabı dağıtım evinin hitap edeceği kitleler çok farklıdır. Ders kitabı dağıtım evi eğer lisans ders kitaplarının satışı yapıyorsa, sosyal medya ağlarında reklamlar ve tanıtımlar lisans eğitiminde olanların yaş ortalamasına göre hedef kitle ayarlaması yapılıp, paylaşılmalıdır. Bu kitapları satın alma olasılığı en yüksek olan kitleden etkileşim alınmasını sağlar. Corazu olarak Ankara sosyal medya danışmanlığı hizmetinde bu detaylar ile fırsatı yakalamanızı sağlıyoruz.

Ankara Sosyal Medya Uzmanı

Ankara sosyal medya uzmanı Corazu olarak, sosyal medya reklamlarımızda web sitesi link ekleme işlemlerimiz ile markanıza ait web adresine kullanıcı akışı çekerken, ürün, proje kategorilerinizi geniş kitleye duyuyoruz.

Ankara’da sosyal medya reklam yönetiminden yararlanma arayışı içindeyseniz, Facebook, Youtube, Instagram, Pinterst, Linkedln, Google, Twitter, Foursquare gibi sosyal medya ağlarından reklamlarınızı yayınlamak için hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bu ağlarda aklınızda yer alan kitlenin dikkatini en iyi şekilde çekecek reklamları kaliteli ve sosyal ağlara uygun formatlı şekilde düzenleyip, paylaşarak hem ticari hedeflerinizi hem de kurumsal imajınızı destekleriz.

Ankara Sosyal Medya Pazarlaması

Günümüzün rekabet açısından çetin koşullarında bir markanın sosyal medya pazarlama stratejisinde başarıya ulaşması oldukça önemlidir. Çünkü sosyal medya artık geleneksel medya dünyasından çok daha fazla ilgi çeken ve etkileşimleri standart reklam stratejilerinden çok hızlı alınan bir alandır. Bu alanda öne geçmek, size sektörünüzde başarı getirir.

Birçok marka postlarını ve takipçi sayısını pazarlama başarısı ile eşdeğer görür. Bu markalar ise genel olarak köklü ve Google arama mortorlarında ilk sıralarda yer alan firmalardan oluşurlar. Bu pazara dahil olabilmeni için Ankara’da yer alan firmalarınıza sosyal medya pazarlama projelerimiz ile destek çıkıyoruz. İlk olarak markanızı tanıma, ardından hedef belirleme, tüm sosyal medya kanallarını önceden seçme, içerik stratejisi oluşturma, güncel içerikleri paylaşma, ürün reklamları tanımlama gibi adımları izliyoruz.

Sosyal Medya Pazarlamasında Planlamanın Gücünü Ön Plana Alın

Ankara sosyal medya şirketi Corazu olarak, sosyal medya pazarlaması gerçekleştirirken, her daim planlama ve raporlama süreci üzerinden hareket ediyoruz. Bu başarılı bir ivme yakalayabilmek için gereklidir. Özellikle sosyal medya sayfası paylaşımlarınız için haftalık ve aylık planlar oluşturarak, görselleri, metin içerikleri, kampanya içeriklerini bir tarih ve saat listesine yerleştiririz. Ayrıca özel günler için potansiyel müşterilerinize bildirim yapmak ve kutlama gerçekleştirmek için özel içerikleri paylaşırız. Bu detay sizi ve hedef kitlenizi sağlıklı bir iletişme geçirir.

Diğer yandan her bir hafta sonunda ortaya çıkan raporlamalara göre sosyal ağda hangi yönde eksiklikler olduğu tespit edilmeli ve bu alanlara daha fazla yönelim gerçekleştirilmelidir. İçerik kalitesi düşük ise yükseltilmeli, takipçi sayısı oranı değerlendirilmeli, kampanya ve reklam eksiklikleri giderilmelidir. Ankara sosyal medya danışmanlık şirketi Corazu olarak, geniş kapsamda yanınızda olduğumuz bu hizmette, markanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminde Gerçekçiliği Ön Plana Alarak Hedefe Ulaşmak

Türkiye’de yer alan insanların %60’ı istatistiklere göre sosyal medya kullanıyor. Aynı zamanda 1 günde ortalama 4 saatlerini sadece sosyal medya ağlarının keşfet alanlarında harcıyorlar. Bu durum sosyal medyanı bir markanın tanıtılabileceği en uygun yer haline getiriyor. Bu denli deneyime sahip olan bir kitle ise artık gerçek olan ve olmayan detaylarları rahatlıkla ayırabilmektedir.

Bu yüzden markanızın hikayesi, vizyonu ve misyonu, kampanyaları ve başarı hikayesi hakkında, markanızı oluştururken yaşadığınız gerçek süreci hedef kitlenize anlatmak güveni yükselterek, sektör başarısını elde edebilmenize imkan sunuyor. Ankara sosyal medya ajansı Corazu olarak bizler, sosyal sayfalarınızda yer alan ilgili bölümlerde hikayenizi yansıtarak, potansiyel müşterileriniz ile sağlıklı bir bağ kurmanızı da sağlıyoruz.