Bursa Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya

Bursa Sosyal Medya Ajansı

Bursa sosyal medya ajansı arayışındaysanız, sosyal medya yönetiminde size sunduğumuz profesyonel çalışmalarımız ile ihtiyacınıza karşılık veriyoruz. Markanızı veya marka olma yolundaki şirketinizi sosyal medyadan geniş kitleye ulaştırarak, hedeflerinize bir adım yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Bursa Sosyal Medya Yönetimi

Bursa sosyal medya yönetimi, marka adınızı en iyi şekilde sosyal medya ağlarında duyurabilmeye olanak sağlayan, diğer yandan yeni bir girişime sahipseniz markalaşma hedefine en etkili ve hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlayan yöntemdir. Profesyonel planlamalarımız dahilinde birden strateji izleyerek gerçekleştirdiğimiz yönetim kapsamında, danışmanlık, reklam, hedef kitle belirleme, güncel içerik paylaşımı, sayfa düzenleme, web sitesine trafik akışı alma, Bursa sosyal medya yönetimi pazarlama stratejisini belirleme gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

Bursa sosyal medya şirketleri arasından Corazu olarak, sosyal medyada görünürlüğünüzü yükseltmek için öncelikli olarak sosyal medya dinamiklerine uygun sayfalarınızı, popüler sosyal medya ağlarından oluştururuz. Kapak görsellerinden, güncel paylaşımlara kadar kaliteli bir düzenleme sağlarız. Bu aşama ardından ise markanız için en önemli olan şey hedef kitlesinin belirlenmesi ve bu hedef kitleye en iyi şekilde hitap eden reklam kampanyalarının ve faydalı içeriklerin hazırlanmasıdır.

Bu kapsamda Bursa sosyal medya yönetimi hizmetimizden yararlanma olasılığı en yüksek olan sosyal ağ kullanıcılarına reklam ve projelerinizi tanıtırken web adreslerinize trafik akışını sağlarız. Bu olumlu yöndeki plan zinciri ise sipariş ve rezervasyonlarınızda artış oranını açığa çıkarır. Müşteri kitleniz ile buluşarak, sektöre ilişkin başarınızı bir adım öteye bu sayede taşıyabilirsiniz.

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya yönetimi ve danışmalığı, markanızın veya markalaştırmak istediğiniz şirketinizin sosyal medya hesaplarını oluşturarak, daha geniş bir kitle ile buluşmanızı sağladığımız danışmanlık hizmetimizdir. Sosyal medya ağlarınızda kurumuza özel anketleri yapmak, kampanya oluşturmak, hedef ile güven bağını kurmak danışmanlık hizmetimizde gerçekleştirdiğimiz birkaç adımdır.

Bursa sosyal medya danışmanı merkezinde yer aldığı Bursa sosyal medya danışmanlığı aslında hedef kitlenizin davranışlarını ve beğenilerini ölçebilmenizi de sağlar. Burada amaç potansiyel müşterilerinize en dikkat çekici paylaşımlar ile ulaşarak, markanızın adını en iyi şekilde duyurmak ve sayfa kalitesini yükseltmek için gerekli uygun formatlı paylaşımları yapmaktır.

Bursa Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları sosyal ağlardaki kullanıcılara mesajlarınızı iletebilmenizi sağlayan ve ürünlerinizi tanıtma alanında etkili olan araçlardır. Sosyal medya adresinize ait sosyal medya reklam çalışmaları ise üç farklı temel kriter ele alınarak yapılmalıdır. Bursa sosyal medya danışmalık şirketleri arasından Corazu olarak biz, bu üç kriteri sizlere sunarız.

Hedef kitle belirleme, kitleye uygun reklam konusunu seçme, kaliteli bir reklam projesini güncel tarih ve web adresi linki ile paylaşma şeklinde sıraladığımız bu kriterleri ise hizmetimiz kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. Bursa sosyal medya ajansı sektöründe Corazu olarak, planlı şekilde gerçekleştirdiğimiz sosyal medya reklam çalışmalarımız ile geniş kitleye ulaşabilmenizi ve pazarlama hedeflerinizi başarıya ulaştırabilmenizi sağlarız.

Bursa Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, sosyal medya yönetimi, danışmanlık, reklam yayınlama, web adreslerinize kullanıcı trafiği çekme ve satış hedeflerinizi yükseltme amaçlarını merkeze koyarak uyguladığımız çalışmadır.

Bu kapsamda markanız için sosyal medya ağlarında dikkat çekici bir sayfa oluşturulmalı, güncel paylaşımlar ve reklamlar, şirketinize ait link reklamlar ile desteklenmelidir. Özellikle ürün ve hizmetinizi öne alan gerekli paylaşımlar potansiyel müşterilerinize ulaştırılmalıdır.

Bursa sosyal medya firmaları arasından Corazu olarak biz, tüm bu adımları profesyonel şekilde izleyip, müşteri dönüşlerinize ilişkin oranı yükseltmeyi hedefleriz.

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı İle Doğru Yönlendirmenin Sonuçlarını Fark Edin

Başarılı bir Bursa sosyal medya danışmanlığı desteğinde, sayfa paylaşımlarınız, reklam yayınlarınız ve hedef kitle seçiminiz hakkında doğru yönlendirmelerden yararlanırsınız. Danışmanlığımız kapsamında gerekleştirdiğimiz planlama ve raporlama adımları ise detayları görüntüleyerek bu doğru yönlendirmeleri size aktarabilmenizi sağlarlar. Böyle bir çalışma şekli ile elde edeceğiniz sonuçları ise şu şekilde sıralarız:

 1. Sosyal medya hesaplarının sağlıklı yönetimi,
 2. Sosyal medya ağında geri dönüşü olan reklam ve pazarlama stratejilerinden yararlanma,
 3. Potansiyel müşteri kitleri ile doğru iletişim kurabilmek,
 4. Markaya ait kaliteli imajın sürekli güncel kalması,
 5. Sektörü takip eden ve bu yönde gündemi paylaşan bir imaj edinme,
 6. Doğru anket ve etkinlik tanımlamaları ile etkileşim raporu elde etme,
 7. Sosyal ağlarda dikkat çekici kaliteli görsellere sahip olma,
 8. Organik takipçi sayısında artış,
 9. Sosyal medya ağlarından markanızın web adresine daha fazla kulanızı trafiği alma,
 10. Markanızı geniş kitleye tanıtmak,
 11. Tek bir sosyal medya hesabından değil popüler ağların tümünden reklam yayını için yararlanma,
 12. Danışmanın sağladığı avantajlar ile sosyal ağlardan kaliteli iş birliği kurma,

Bu gibi faydalı sonuçları, sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetimizde deneyimleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları İle En Geniş Kitleye Ulaşın

Toplumda yer alan bireylerin %60’ı çalışmalarına rağmen istatistiksel olarak günlerinin 4 saatini sadece sosyal medya hesapların geçiriyorlar. Eğer bir sosyal medya hesabınız yoksa ve markanızın reklamı burada bulunmuyorsa bu potansiyel alıcı kitlesini kaybedersiniz. Sosyal medya ağlarında yaptığımız reklamlar ile bu kitleye ürünlerinizi ve kendiniz tanıtmak ise mümkün hale gelir.

Bursa sosyal medya ajansı Corazu olarak biz, bu kapsamda markanızı geniş kitleyle buluşturmak ve ürünlerinizi bu kitlenin beğenisine sunmak için Facebook, Twitter, Instagram, Linkedln, Youtobe, Foursquare gibi geniş sosyal medya ağında kampanya ve reklamlarınız oluşturuyoruz.