Doktorlar İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Doktorlar İçin Web Tasarımı Hizmeti

Yoğun rekabetin yaşandığı sağlık sektöründe rakiplerinin önüne geçmek isteyen doktorlar için en profesyonel web tasarımhizmetini sağlamaya devam ediyoruz. Corazu ekibi olarak SEO uyumlu, responsive, hızlı ve dönüşüm odaklı web sitesi ihtiyaçlarınızda en ekonomik sonuçlara bizimle ulaşabilirsiniz. Sağlık sektöründe marka olmayı ve marka imajı yaratmayı hedefleyen doktorlar için çok önemli bir yere sahip olan web sitesi kurulumunda siz de deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Doktorlar İçin Web Tasarımı Hizmetinin Özellikleri Neler?

Doktorlar arasındaki yoğun rekabette fark yaratabilmek için bir doktor web sitesinde mutlaka bulunması gereken bazı özellikler vardır.

Web tasarım sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermeyle edindiğimiz bu tecrübeleri sizin web sitenize de özenli bir şekilde uyguluyoruz. Yapılan profesyonel web tasarım hizmetinde sitenizin mutlaka şu özelliklerle desteklenmesine dikkat ediyoruz:

  1. Responsive tasarım özelliği sayesinde tablet, akıllı telefon gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu kullanım imkanı
  2. SEO uyumlu web tasarım ile arama sonuçlarında ilk sayfada yer alma garantisi
  3. Sayfa görüntülenme hızının yüksek performanslı olması sayesinde verimli kullanıcı deneyimi
  4. Dönüşüm odaklı web tasarım unsurlarıyla iletişim formu doldurma, yorum yazma ve beğeni gösterme gibi kişisel tecrübelerin paylaşılmasına olanak verme
  5. Sürekli güncellenebilen sistemler kullanma
  6. Kolay yönetim paneline sahip olma ve sınırsız hizmet sayfası açabilme
  7. Blog fonksiyonu sayesinde hem SEO desteği hem de web sitenizi inceleyenlere faydalı bilgiler aktarılması

Bu tür özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmak artık Corazu sayesinde çok daha kolay bir hale geldiği için siz de kararınızı hemen verebilirsiniz. Tecrübe sahibi ekibimiz sağlık sektörüne yönelik çok sayıda web tasarım yaparak deneyimlerini sizin için de en iyi şekilde kullanacaktır.

Doktorlar İçin Web Tasarımı Hizmeti Neden Önemli?

Sağlık sektöründe yeni bir marka olmak ve daha geniş kitlelere hitap etmek isteyen doktorlar için en önemli hususların başında etkileyici bir web sitesine sahip olmak gelir. Tedavi süreçlerinde doktorun başarısı kadar bu başarısını ne kadar göz önünde tutabildiği de önemlidir. Ancak bu sayede doktorlar daha geniş kitlelerle ulaşabilir ve adını duyurabilir.

Eğer siz de rakiplerinizin önüne çıkarak sağlık alanında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmeyi hedefliyorsanız profesyonel web tasarım desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitenizin çok estetik görünmesi ve zaman zaman ziyaretçi alması, daha fazla müşteriye ya da hastaya ulaşmanız için yeterli değildir. Sektörde bir marka haline gelebilmek için en önemli hususlardan biri web sitenizin SEO uyumlu olması, dönüşüm odaklı özellikler ile rakiplerinden farklılaşmasıdır.

Hızlı olmayan ve kullanıcı konforuna hitap etmeyen web sitelerine sahip doktorların ne yazık ki tıbbi anlamdaki başarıları da gölgede kalacaktır. Bu yüzden rakiplerinizden daha farklı bir web sitesine sahip olarak marka olma yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

Doktorlar İçin Web Tasarımı Hizmetinde Yapılmaması Gerekenler

Doktorlara ait web sitelerinin kullanıcı dostu olmaması halinde pek çok sorun yarattığı unutulmamalıdır. Bir doktorun nasıl hizmetler verdiğini incelemek isteyen hastalar veya müşteriler, doktorun web sitesindeki hizmet sayfalarını akıcı biçimde incelemeli ve buradan faydalanmalıdır. Web sitenizi ziyaret eden kişiler, hizmetlerinizi hızlı bir şekilde gözden geçirmeli, gerekiyorsa blog sayfasından yeni bilgiler öğrenmelidir.

Dolayısıyla doktor web sitesindeki web sayfalarının göz yorucu olacak şekilde dizayn edilmesi, kişileri rahatsız edici renkler ile tema kurulumunun yapılmış olması kullanıcı deneyimini mahveder. Kullanıcılar web sitenizde vakit geçirmek yerine bir an önce sayfanızı kapatmaya çalışıyorsa o web sitesi sorunlu demektir.

Blog sayfası olmayan ve diğer kişilerin deneyimlerini yayınlamayan web siteleri tercih edilmemelidir. Ayrıca SEO uyumlu olacağı söylenerek diğer başarılı web sitelerinin birebir kopyalanması da bu sektörde yapılmaması gerektiği halde sık yapılan hatalardan biridir.

Doktorlar İçin Profesyonel Web Tasarımı Hizmeti

Tüm bu süreçler hakkında detaylı şekilde bilgilendirilerek hizmet alacağınız Corazu ekibimizden yararlanarak profesyonel web sitenizin kurulumunu yapabilirsiniz.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sadece 4 bin TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle web sitenizi hayata geçirmek için doğru yerdesiniz. Web tasarım sektöründeki tüm tecrübelerimizi ve yaratıcı bakış açılarımızı sizin web sitenizi daha iyi yerlere getirmek için kullanıyoruz.