Eskişehir Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya

Eskişehir Sosyal Medya Ajansı

Eskişehir sosyal medya ajansı sektöründe Corazu olarak, başarılı sosyal medya yönetimi, hedef kitle belirleme ve buna uygun sosyal medya reklamlarını yönetme alanlarında profesyonel danışmanlığımızı sizlere sunuyoruz.

Eskişehir Sosyal Medya Yönetimi

Eskişehir sosyal medya yönetimi, sosyal medya sayfa hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, sayfa üzerinden marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ele alan çalışmadır. Markanız için hedef kitle belirleme, içerik yönetimi, rakip analizleri, reklam ve kapak oluşturma gibi işlem adımlarının tümü, sosyal medya yönetimi yaparken hazırladığımız proje içinde yer alır.

Bu adımların tümü size sosyal meyada ve gerçek sektörde başarıyı getirir. Markanızı sosyal medya ağlarında anlaşılır ve açık bir biçimde tanıtarak, geniş kitleye ulaştırarak, güçlü bir marka imajı çizebilmenizi ve potansiyel müşterilerinize ürün, hizmetlerinizi aktarabilmenizi sağlıyoruz. Bu kapsam da ziyaretçi sayınızı yükseltmek için en güncel sektör paylaşımlarını gerçekleştirirken, kullanıcıları bu alanlarda web adreslerine yönlendiriyoruz. Eskişehir sosyal medya yönetimi ajansı Corazu olarak, hem takipçi sayınızı hem de onlar ile olan etkileşiminizi arttırarak, pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için uygun şartları oluşturuyoruz.

Eskişehir Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı, sosyal medya yönetimi yolunda doğru teknikleri izleyebilmeyi sağlar. Bir sosyal medya danışmanı reklamların ne zaman ve nasıl yapılacağını en iyi şekilde tayin eder. Bu reklamların ve sosyal medya sayfası içinde yer alan içeriklerin hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde hangi konsepte hazırlanacağını bulur. Rakip analizi yaparak, şirketinizin rakipleri önünde yer almasını sağlar.

Eskişehir sosyal medya danışmanlık firması Corazu olarak bizler, danışmanlık işlemlerimizde bu profesyonel koşulları sağlarken sosyal ağa ilişkin teknik uygulamaları ise planlı bir şekilde gerçekleştiririz. Sosyal medyanızı rakiplerinizden da aktif kullanarak, linki reklamlar ile potansiyel müşterilerinizi web adreslerinizde görebilmenizi sağlarız. Proje kapsamında ise hedef kitlenizin davranışlarını danışmanlarımız ile saptarız.

Eskişehir Sosyal Medya Reklamları

Profesyonel sosyal medya reklam yayınında hedef, marka amacınızı veya marka olma yolundaki firmanızın sektör ve misyonunu olabildiğince geniş bir kitleye ve ilk olarak da sizin kazancınızı yükselteme ihtimali hedef kitleye ulaştırmaktır.

Bu amaca bağlı olarak, Linkedln, Snapchat, TikTok Facebook, Instagram, Youtube, Twitter gibi sosyal medya alanlarından reklam ve kampanyalarınızı paylaşarak şirket adınızı geniş kitleye duyuruyoruz. Rekabette öne geçebilmeniz için ise çoklu görsel reklam, slayt gösterim reklamları, ürün kampanya reklamları, video içi ve linkli reklam çeşitlerinden en uygun olanları hedef kitlenize, dikkat çekici bir konseptle ulaştırıyoruz. Eskişehir sosyal medya firması Corazu olarak, reklamların kalitesini ise sizin firmanıza ait olan imajı yansıtacağından, sosyal medya görsel kalitelerine uygun görsel çalışmaları arasından seçiyoruz

Eskişehir Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması sizi sosyal medya ağlarında ve aynı anda sektör alanında rakiplerinizin bir adıma önüne geçiren bir uygulamadır. Gelişen çağ ile birlikte özellikle E-ticaret sitelerinin ürün satış hedeflerine ulaşmak için yararlanması gereken hizmetimiz sosyal medya pazarlama danışmanlığı veya yönetimidir.

Ürün ve kampanya reklamları ile E-ticaret sitenize potansiyel müşterilerinizi çektiğimiz, sosyal medya sayfanızda yer alan kaliteli içerik paylaşımları ile hedef kitleyi hizmetlerinize yönlendirdiğimiz bu çalışmamız, pazarlamadaki başarınızı yükselmektedir. Özel hedef kitle belirlemelerimiz kapsamında ise ürünlerinizi alım potansiyeli en yüksek olan kitle ile buluşarak siparişler içinden oransal bir yükseliş yakalamayı amaçlarız.

Sosyal Medya Danışmanlığını Geniş Çalışma Alanından Yararlanın

Eskişehir sosyal medya danışmanlığı ile sadece Facebook ve Instagram’da değil, Twitter, Linkedln, Pinterest, Youtube gibi geniş sosyal medya danışmanlık ve yönetimi hizmetinden yararlanma imkanını sizlere sunarız. Tüm bu alanlarda reklam paylaşımları ve sosyal pazarlama stratejileri ile yanınızda oluruz.

Adreslere ilişkin geniş çalışma ağının yanında reklam yayınlarına ilişkinde geniş bir yelpazeden yararlanarak, daha fazla kişiye adınızı duyurabilirsiniz. Bu kapsamda linkli, video, görsel, video içi, sayfa içi, kampanya, ürün reklam çeşitleri ile hizmetiniz hakkında detayları sosyal ağ kullanıcılarına ulaştırabilirsiniz. Eskişehir sosyal medya şirketi Corazu olarak, Tüm adımlarda danışmanlığımız ile sizi doğru yönlendirerek marka imajını yaratma alanından, pazarlama performansını iyileştirmeye kadar birçok fırsatı size sunmak amacıyla çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminin Fırsatları Çok Seveceksiniz!

Eskişehir sosyal medya yönetimi ile kazandığınız fırsatları şu şekilde sıralarız:

  • Geniş bir kitleye ulaşmak,
  • Sosyal medya ağından bu geniş kitleye geleneksel reklamcılık giderlerinden daha ekonomik şekilde ürün, kampanya, hizmet tanıtma,
  • Sosyal medya sayfasına ait kaliteli paylaşımlar ile başarılı bir marka imajı çizme,
  • Ulaşılan kitlede yer alan potansiyel müşteriler ile buluşarak pazarlama karlarını yükseltme,
  • Hedef kitlenin sayfaya yaptığı yorumları kısa sürede yanıtlama,
  • Sosyal medya yönetimini profesyonel ellere bırakarak yeni iş girişimleri için daha fazla zaman bulma,
  • Sayfa içinden web adresine akış çekerek, web adresi trafiğini yükselme,
  • Danışmanlığımız ile sunulan raporlama sayesinde her an takipte kalma,
  • Ürün indirimi, kampanya, özel gün tebrik mesajları gibi özel öğeleri potansiyel müşterilerinizle buluşturabilme,

Bu ve daha birçok avantajı Eskişehir sosyal medya ajansı Corazu olarak size sunduğumuz sosyal medya yönetim projemiz kapsamında elde edebilirsiniz.