Hastaneler ve Poliklinikler İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Hastaneler ve Poliklinikler İçin Web Tasarımı Hizmeti

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren hastaneler ve poliklinikler için web tasarımsüreçlerine önem verilmesi gerekir. Özellikle hastanenin tanıtımı ve rakiplerinden öne çıkması için sunulan sağlık hizmetlerinin web sitesinde başarılı bir şekilde yer alması çok önemlidir.

Web tasarım sektöründe uzun yıllar boyunca profesyonel seviyede hizmet veren Corazu ekibi olarak hastane ve poliklinikler için de web tasarımı yapıyoruz. Arama motorlarında ilk sayfada yer alıp daha fazla kişiye ulaşmak isteyen hastaneler için en ideal web tasarım süreçlerine en uygun fiyatlarla ulaşım mümkündür.

Hastaneler ve Poliklinikler İçin Web Tasarımı Hizmeti Nasıl Olmalı?

Hastanelerin sunmuş oldukları hizmetleri resmi web siteleri üzerinden yayınladıkları bilinir. Bununla birlikte hastanede görev yapan doktorlar gibi önemli sağlık personeline, hastanenin sahip olduğu olanaklara ve hizmet kalitesine de vurgu yapılmalıdır.

Tüm bu vurgulanması gereken süreçlerin web sitesinde eksiksiz biçimde yer alması çok önemlidir. Dolayısıyla profesyonel seviyede bir web tasarım istiyorsanız, öncelikle bu alanda deneyimli bir ekipten destek almanız tavsiye edilir.

Hastanelerin sektördeki yoğun rekabette kendilerini ön plana çıkarabilmeleri için web sitelerinin mobil uyumlu ve SEO odaklı olması gerekir. Ancak bu şekilde web siteniz arama motorunda yapılan aramalarda rakiplerinin önüne çıkabilecek kapasiteye sahip olabilir. Bunun yanı sıra hastanede sunulan tüm hizmetlerin eksiksiz biçimde yer aldığı, sınırsız hizmet sayfası ile yüksek performanslı yani hızlı açılan sayfalara önem verilmelidir.

Hastane ve poliklinikler için web tasarım hizmeti almak istediğinizde deneyimli web master ekibimizden destek alarak hayallerinizdeki web sitesine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Hastaneler ve Poliklinikler İçin Web Tasarımı Özellikleri Neler?

Hastanelerin web tasarımında SEO uyumuna dikkat edilmemesi halinde yapılan tüm emekler boşa gidecektir. Bununla birlikte hastaneniz ne kadar kaliteli hizmet veriyor olursa olsun, sağlık hizmetlerinizdeki başarıyı geniş kitlelere duyuramazsanız yeterince ilerleme kaydedemeyeceğinizi unutmamalısınız.

Bu nedenle web tasarımda dikkat edilmesi gereken şu temel özellikleri sizlere sunarak kusursuz bir internet sitesine kavuşmanızı sağlıyoruz:

  1. Web sitenizi mobil uyumlu yani responsive tasarımla hayata geçirerek tüm akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan erişimini sağlıyoruz.
  2. SEO odaklı web tasarımı kullanıldığı için web siteniz arama sonuçlarında her zaman ilk sayfada ve üst sıralarda yer alacaktır. Bu sayede daha geniş kitlelere ulaşma konusunda en uygun maliyetlerle maksimum verim elde edebilirsiniz.
  3. Yüksek performanslı ve sınırsız hizmet sayfası desteğinin yanı sıra blog fonksiyonu sayesinde web siteniz her zaman arama sonuçlarında üst sıradaki yerini alacaktır. Böylelikle ekstra reklam vermenize ve masraf yapmanıza gerek kalmadan sitenizi ön planda tutabilirsiniz.
  4. Sürekli güncellenen sistem, SSL güvenlik sertifikası ve diğer güvenlik duvarları ile web siteniz her zaman kullanışlı kalacaktır.
  5. Dönüşüm odaklı web tasarım özellikleri sayesinde ziyaretçi yorumları, sağlık hizmeti alanların değerlendirmeleri gibi detaylarla web sitenizin etkileşimi artacak, ziyaretçilere faydalı bilgiler aktarılacaktır.

Hastaneler ve Poliklinikler İçin Profesyonel Web Tasarım Süreci

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet vererek, hastane ya da poliklinik için gerekli olan web sitenizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz. Özellikle 4 bin TL’den başlayan fiyatlarlar 5 sayfa kurumsal web sitenizi ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. Web sitenizin tasarım sürecinde dikkat edilen aşamalar şu şekilde sürdürülür:

  1. Öncelikle hayallerinizdeki web sitenizi canlandırarak detaylı talep ve isteklerinizi alırız. Ardından rakip analizi yapıp, sektörde başarılı hastanelerin web sitelerinde kapsamlı inceleme oluştururuz.
  2. Yapılan rakip analizi ve hedef kitle analizi ile web sitenizin hangi kullanıcılara ne şekilde hitap etmesi gerektiği konusunda strateji belirleriz.
  3. Ardından yaratıcı ekibimiz farklı web sitesi taslakları oluşturarak sizinle iletişime geçer ve toplantı sonucunda hangi taslağın kullanılması gerektiğine ortak karar veririz.
  4. Tüm bu süreçlerin sonunda kullanıcı dostu ve mobil uyumlu hastane web sitesi kurulmuş olur.

Hastaneler ve Poliklinikler İçin Web Tasarımının Faydaları Neler?

Hastaneler için profesyonel seviyede web tasarımı yapılması, sektördeki rakiplerinizin önüne geçmeniz için çok önemli bir fırsat sunar. Web sitenizin kalitesi ve sağladığı memnun edici kullanıcı deneyimi ile yeni müşteriler kazanmanız kolaylaşır.

Bunun yanı sıra hastanenizin kurumsal web sitesi arama sonuçlarında her zaman ön sıralarda yer aldığı için ekstra reklam masrafları yapmadan sektörde öne çıkabilirsiniz.