Hukuk Büroları İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Hukuk Büroları İçin Web Tasarımı Hizmeti

Her sektörden kişi ve firmanın internet üzerinden rekabet içinde olduğu günümüz koşullarında hukuk büroları da aynı şartlar altından rekabete dahil olurlar. Hukuk büronuzun geniş bir kitle tarafından tanınmasını ve potansiyel hedef kitleniz ile buluşabilmeyi amaçlıyorsanız, hukuk bürolarına özel web tasarım hizmetimizden yararlanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Web tasarım hizmetimizde hukuk büronuz için en ideal site tasarımını, hedef kitlenize yönelik arayüzü ve SEO uyumlu site yapısını oluşturuyoruz. Blog fonksiyonundan, site için hız sunan temiz bir yazılıma kadar her detayı siteniz için var ediyoruz.

Avukatlar için web tasarım hizmeti hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Hukuk Büroları İçin Web Tasarımı Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Söz konusu hizmet web tasarımı olduğunda karşınıza birden fazla seçeneğin çıkması mümkündür. Ancak önemli olan bunlardan hangisinin sizin için daha fazla avantaj sağlayacağıdır.

Birçok firma web tasarımında SEO’ya dair detayları göz ardı eder. Profesyonel web tasarımında ise SEO süreçlerine önem verilmesi gerekir. Çünkü SEO’ya uygun bir web tasarım, sitenizin arama motorların daha üst sırada yer alabilmesini sağlar.

Corazu olarak, profesyonel web tasarım hizmetinin gerektirdiği tüm detaylar çerçevesinden hizmet veriyoruz. Sizlerin taleplerine uyan, SEO uyumlu, pratik kullanıcı paneline sahip, anlaşılır arayüzlü ve karmaşıklık içermeye admin panellerine sahip web sayfalarını oluşturuyoruz.

Hukuk bürolarına dair web tasarım hizmetimizde tüm dinamikleri hukuk firmalarının işleyişine uygun olan standartları göz önünde bulundurarak ayarlıyoruz. Hukuk büronuz ile danışanlarınız arasında bağı kurabilecek web sitelerini tasarlıyoruz. Özellikle iletişim bölümleri ve hukuki metinlere, büronuza ve işlere dair içeriklere yer verebileceğiniz hakkımızda ve blog bölümlerini web sayfalarına kazandırıyoruz.

Hukuk Büroları İçin Web Tasarımında Yazılım Nasıl Olmalı?

Hukuk bürosu olarak web tasarım hizmeti alıyorsanız, site hızının yüksek olmasını sağlayabilecek bir yazılım modelinden yararlanabilmeniz gerekir. Diğer yandan, %90’a en yakın performansı gösteren yazılımları tercih etmek her zaman doğru olacaktır.

Corazu olarak, web tasarım hizmetimizde, CorazuCMS yazılım ile sizleri buluşturuyoruz. Yazılımımız, SEO trendleri arasındaki Web Vitals skorlarında her açıdan %90 üzeri performans sağlar. WorldPress üzerinden elde edilmesi olan bu skor ile web tasarımda avantajları kazandırıyoruz.

Sizlerin talebinize göre CorazuCMS yazılımı ile web tasarımı hazırlayıp, tasarım dosyalarınızda en ideal temayı uyguluyoruz. Bu kapsamda hosting olarak da CorazuCloud servislerini kullanabilirsiniz.

Hukuk Büroları İçin Web Tasarım Hizmet Süreci Nasıl İşler?

Hukuk büronuz için web tasarım hizmet sürecimizin nasıl ilerlediği hakkında bilgileri şu şekilde ifade edebiliriz;

  1. Araştırma Süreci: Bu süre içerisinde hem sizinle aynı sektörde var olan diğer web sayfalarını hem de hedef kitlenizi yakından inceliyoruz. Tasarımsal ve fonksiyonel olarak rakip siteleri geride bırakabileceğiniz bir web tasarım taslağını ve çalışma planını oluşturuyoruz.
  2. Planma Süreci: Bu süreç içinde sizlerin görüşlerinizi almaya özen gösteriyor, geri dönüşleri değerlendiriyoruz. Yeni fikirleri ürettikten sonra sizin onayınıza sunarak, planlama sürecimize dahil olabilmenizi sağlıyoruz. Bu kapsamda aklınızda yer alan tasarıma ait planlamaya ulaşıyoruz.
  3. Taslak: Araştırma ve planlama süreci ardından, elde ettiğimiz tüm bilgileri kullanarak internet siteniz için detaylı bir taslağı çiziyoruz. Taslağa ilişkin detayları ise sizinle yapacağımız toplada açığa sunarak, en beğendiğiniz şekle kavuşturuyoruz.

Bu temel süreçler ardından web tasarımına başlayarak, SEO uyumlu, hızlı, kaliteli yazılıma sahip web adresinizi oluşturuyoruz.

Hukuk Büroları İçin Web Tasarım Avantajları Neler?

Hukuk bürolarınız için web tasarım hizmetinin avantajlarını su şekilde ifade edebiliriz:

  1. Web tasarım hizmetimiz ile responsine yani mobil uyumlu siteye sahip olabilirsiniz.
  2. Siteniz SEO uyumlu çalışmamış sayesinde arama motorları yükselme şansını kazanır.
  3. Dönüşüm odaklı olan ve iletişim panellerine, form doldurma alanına sahip olan bir web adresi edinmenizi sağlıyoruz.
  4. Sürekli güncel bir sistem üzerinden güvenlik açıklarına karşı korunan bir web adresine sahip olma avantajını kazandırıyoruz.
  5. Sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet avantajlarını kazandırıyoruz.
  6. Sitenizde blog fonksiyonuna sahip olarak SEO uyumlu yazılmış kendi yazılarınızı sitenize ekleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda arama motoru sıralamasında da daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
  7. Sitenize kolay yönetim paneli, harita alanı, sınırsız sayfa ve hizmet sayfası gibi önemli pek çok detayı kazandırıyoruz.