İstanbul Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya

İstanbul Sosyal Medya Ajansı

İstanbul sosyal medya ajansı sektöründe müşteri odaklı projelerimiz ve sosyal medya yönetimine ilişkin çalışmalarımız ile hizmetinizi ve markanızı sosyal medyada fark edilir hale ulaştırıyoruz. Geniş kitleye mesajınız, ürünleriniz, kampanyalarınız hakkında bilgi sunarken, sosyal pazarlama stratejilerimiz ile pazarlama getirisi hedefinize emin adımlar ile ilerlemenizi sağlıyoruz.

İstanbul Sosyal Medya Yönetimi

İstanbul Sosyal medya yönetimi, size iş projelerinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz koşulları, sosyal medya ağlarınızın yönetimini profesyonel şekilde ele alan sosyal medya uzmanları ve danışmaları sayesinde sunan hizmet şeklidir. Corazu olarak İstanbul sosyal medya yönetimi alanında firmanızı ve markanızı geniş hedef kitlesi ile buluşturarak, web sayfası trafiğinizden pazarlama stratejinize kadar her noktada başarıyı elde etmeniz için çalışıyoruz.

İstanbul’dan yola çıkan markanız ve şirketiniz için İstanbul sosyal medya yönetimi kapsamında ilk olarak uygun sosyal medya ağlarını belirleyip, kurumsal formatlara uyumlu sosyal medya sayfalarınız oluştururuz. Ardından reklam ve tanıtım için hedef kitle belirleme, sayfa düzenini oluşturma, hedef kitlenin dikkatini çekecek video ve güncel metin paylaşımlarını gerçekleştirme adımlarını izliyoruz. Kampanya reklamlarının ve paylaşımları güncelleyerek sunarken, etiketler ile keşfet bölümünde markanızın fark edilmesini sağlıyoruz.

İstanbul sosyal medya danışmanlık firması Corazu olarak, sizin için en önemli olan web adresine trafik akışı çekme ve buna bağlı satış hedeflerini tutturma koşullarını ise hedef kitleye yönelik link yönlendirmeli reklamlar ile kazandırıyoruz. Çok kapsamı stratejik aşamaları içeren yönetim projemizde raporlamalar ile bilgi sunuyoruz.

İstanbul Sosyal Medya Danışmalığı

İstanbul sosyal medya danışmanlığı, sosyal ağlardaki parametreleri en iyi şekilde ölçen ve hedef kitle davranışlarına göre markanızı öne çıkaracak çalışmaları yapan sosyal medya danışmanlarımızın çalışma alanıdır. İstanbul sosyal medya danışmanlığı firması Corazu olarak, size sunduğumuz, sosyal medya danışmanlığı kitlenize özel bir müdahale yaparak başarıyı yakalamanızı sağlar.

Bir örnek ile ifade etmek gerekirse, zarif tasarımları satışa sunan bir mücevher markasına sahipseniz, ilk adımda ulaşmanız gereken sosyal medya üzeriden tasarım elbise satın almak için arama gerçekleştiren kitle değildir. Burada önemli olan sizin pazarlama hedefinize katkı sağlayacak ve ürünlerinize kıymet verecek olan tasarım mücevher alma olasılığı yüksek kitle ile buluşmanızdır.

İşte tam bu noktada İstanbul sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz devreye girerek kampanyaları, reklamları, sektöre ilişkin kaliteli içerik paylaşımlarını, web adresinizi ve ürünlerinizi hedef kitlenize sunar. Adımlarımız ardından, sizden ve onlara hitap ürünlerinizden artık haberdar olan potansiyel müşterileriniz ise sipariş oranlarınızı yükseltir.

Burada ortaya çıkan zincir kullanıcıların davranışlarını ve beğenilerini saptayarak doğru paylaşımları ve reklamları doğru zamandan yapan sosyal medya danışmanından başlayıp, sosyal medya pazarlama stratejisi başarısında sonlanır.

İstanbul Sosyal Medya Reklamları

İstatistiksel olarak Türk toplumundaki insanların %60’ı sosyal medya ağlarına sahipken, bu kesim günde 4 saatini sadece sosyal ağlarda gezinerek geçiriyor. Küresel anlamda bakıldığında ise bu oran daha yüksek rakamlara çıkıyor. Tamda bu yüzden artık sosyal medya ağları geleneksel reklamcılık alanından çok daha avantajlı ve daha kısa sürede geniş bir kitleye ulaşılan bir alan haline geldi. Bu kullanıcı topluluğunu kazanabilmeniz ve müşteri kitleniz haline getirebilmeniz için verdiğimiz hizmet ise sosyal medya reklam yönetimidir.

İstanbul’dan yola çıkan markanız ve şirketiniz için Twitter, Yotube, Facebook, Goole+, Linkdln, Instagram gibi önemli sosyal medya ağlarında gerekli adresleri oluşturup, kampanya ve reklam paylaşımlarınızı hem hedef kitlenize hem de genel kullanıcılara özel biçimde gerçekleştiriyoruz. İstanbul sosyal medya şirketi Corazu olarak, markanızın tanıtımı en iyi şekilde gerçekleşirken, link tıklama özellikli reklamlarımız ile web adresinize de potansiyel müşterilerinizi çekiyoruz.

İstanbul Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, sosyal medya yönetiminde zincirin son adımı olan ve asıl başarının deneyimlendiği yerdir. Çünkü yönetim projesi boyunca izlenen sayfa düzenleme işlemleri, reklam paylaşımları, hedef kitle belirleme, her hafta güncel sektör içeriklerini paylaşma, kulanızı yorumlarına yanıt verme gibi hayata geçirdiğimiz birçok adım bu düğümde bağlanarak, gerçek hayata yansır. Sosyal medya pazarlama danışmanlığımız kapsamında artık verilerin E-ticaret şirketinize veya hizmetinize ne ölçüde katkı sağladığını görüntüleriz.

İstanbul sosyal medya ajansı Corazu olarak, attığımız tüm adımların yansımaları hizmetiniz ile bağlantılı web adresinizden ve mağazalarınızdan yapılan alışveriş, sipariş ve satış oranlarındaki artışa yansır. Bu, hedef kitleye doğru biçimde ulaşılmasına bağlı olarak şekillenen bir durumdur. Dijital dünyada başlayan sosyal medya pazarlama stratejilerinin etkilerini kazançlarınızdaki artış ile deneyimlersiniz.

Sosyal Medya Reklamlarında Farklı Tip Formatlarla Başarıyı Yakalamak

Sosyal medya reklamları ile sağlıklı bir etkileşimi sağlamak ve sosyal ağ kullanıcılarına doğru kapmaya mesajlarını iletmek, ürünleri geniş bir alanda tanıtmak için farklı tip reklamlar verilmelidir. Çünkü birden fazla ağda aynı tip reklamları sunmak, markanızın üzerinde gündem takibi gerçekleştirmeyen bir marka imajını yaratabilir.

Bu kapsamda İstanbul sosyal medya uzmanı Corazu olarak, farklı sosyal medya ağlarından firmanıza veya hizmetinize ilişkin slayt gösterim, link tıklama, video, etiketli görsel, video içi yayın, video, çoklu görsel tipi reklam seçeneklerini yayınlıyoruz. Bu kapsamda her bir kullanıcı için hangi reklam çeşidini daha yüksek oranda tercih ediyorsa, o çeşit üzerinden markanıza ait bilgileri ve ürünleri görüntüleyebilmektedir.