İzmir Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya

İzmir Sosyal Medya Ajansı

İzmir sosyal medya ajansı sektöründe Corazu olarak, İzmir sosyal medya yönetimi ve danışmalığı, reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz. Desteğimiz ile hedef kitlenize ulaşırken, pazarlama amaçlarınız için ideal tanıtım koşullarından yararlanabilirsiniz.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi

İzmir sosyal medya yönetimi ile sosyal medya desteği alarak, Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüze bağlı diğer sosyal medya alanlarında potansiyel müşteri kitlenizle buluşmak ve kaliteli yönetim kapsamında kitleyi web adresinizdeki trafik akışında görebilmek istiyorsanız, hizmetimiz ile yanınızda oluyoruz. İzmir sosyal medya yönetimi hizmetinde, hedef kitle belirmek, içerik yönetmek, her gün düzenli paylaşım akışını sağlamak görevlerimizdir. Ek olarak, reklam kampanyalarını gerçekleştirmek, rakip analizi yaparak markanız öne çıkarmak ve potansiyel müşterilerinizi kazanarak sermaye değerleriniz için artış sağlayan bir ortamı yaratmak görevlerimizden birkaçıdır.

Sosyal medya hesaplarınızın oursource olarak bir İzmir sosyal medya uzmanı tarafından yönetilmesi ve hem güncel sosyal medya gönderilerinizin paylaşımının hem de reklam kampanyalarınızın bir uzman tarafından yapılması için İzmir sosyal medya yönetimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi, markanız hakkında bilgileri ve projeleri, marka değerinizi sosyal medyada en iyi şekilde yansıtırken, mümkün olduğunca fazla kullanıcıya ve aynı zamanda hedef kitlenize erişebilmenizi sağlar. Bu avantajları ise veri odaklı bir çalışma yaklaşımı kapsamında, sosyal medya adresinizi birden fazla parametreye bağlı olarak yöneterek sizlere sunuyoruz.

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı

İzmir sosyal medya danışmanlığı markanızın dijital dünyadaki konumlanmasını belirleyen çalışmaları içerir. Danışmanlık işlemi sosyal medya ve kullanıcılarının eğilimlerini bir diğer deyişle psikolojik yönelimlerini fark ederek, markanıza dair oluşturulacak olan algıyı açığa çıkarır. Sosyal medya danışmanlık hizmetimizde, markanıza veya şirketinize ait materyalleri kullanarak, özgün bir tanıtım gerçekleştirip, hedef kitleyi yakalayarak müşteri potansiyelinizi yükseltmeyi amaçlarız. İzmir sosyal medya danışmalık firması arayışındaysanız firmamız ile gerekli desteği size sunuyoruz.

İzmir’deki firmanız ve markanızla dijital dünyadaki rekabete dahil olduğunuzda birden fazla alanda çekişmeli bir tablonun hakim olduğunu göreceksiniz. İnternet reklam araçları, sosyal medyanın en kaliteli ve özgün paylaşımları, otomatik reklamlar, müşteri yorumları ilk olarak karşılaşacağınız sosyal medya yönetim öğeleridir. Rekabete ilişkin birçok verinin akışta döndüğü bu sistemde Corazu olarak, yanınızda yer alarak gerekli danışmalık desteğini sizlere verip, parlayan yıldızlar arasına girmeniz için çalışıyoruz. İzmir sosyal medya şirketi arayışınızı profesyonel yanımızla karşılıyoruz.

İzmir Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları dediğimiz zaman akla çok geniş bir yelpaze gelmelidir. Bu işi profesyonel bir hizmet kapsamında yaptırdığınızda sadece Facebook ve Instagram üzerinden belirli formatlardaki reklamlardan faydalanmazsınız. Profesyonel sosyal medya reklam çalışmalarında amaç marka vizyonunuzu olabildiğince geniş bir kitleye ve ilk olarak da sizin kazancınızı yükselteme olasılığı en yüksek olan potansiyel müşteri kitlenize yani hedef kitlenize ulaştırmaktır. Bu kapsamda Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin, Snapchat, TikTok gibi sosyal medya alanlarından reklamlarınızı kullanıcılara ulaştırıyoruz. Bu sosyal medya ağı kategorilerine ek olarak rakiplerinizin önüne bir adım geçmeniz için çoklu reklam modellerini uygulayarak, rekabette eşitliği açığa çıkarıyoruz. Bunlar:

 1. Link tıklama reklamları,
 2. Video reklamlar,
 3. Youtube video içi veya sosyal medyada paylaşılan bir video içindeki minimal reklamlar,
 4. En çok aratılan SEO anahtar kelimeleri ile etiket verilen fotoğraf reklamları,
 5. Çoklu görsel reklamlar,
 6. Slayt gösterim reklamları,
 7. Ürün kampanya reklamları şeklinde sıralanırlar.

Kapsamlı bir sosyal medya reklam çalışması yaparak markanızın imajını ideal şekilde tanıtıp, ürünleriniz ve projeleriniz hakkında da kullanıcıları bilgilendiriyoruz. Dinamik imajınızı öne alan reklamlar ile müşteri kitlenizi genişletmek için uygun ortamı yaratıyoruz.

İzmir Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, ürününüzün veya hizmetinizin sosyal ağlarınız üzerinden tanıtılması olarak ifade edebileceğimiz bir hizmet şeklidir. Diğer bir ifade ile çalışmamamız kapsamında sosyal medya platformlarında markanız adına gerçekleştireceğimiz tüm pazarlama stratejilerine ‘’ Sosyal Medya Pazarlaması’’ deriz. İzmir sosyal medya pazarlaması, normal pazarlama stratejilerine göre daha az bütçe ile daha geniş bir müşteri kitlesine ve satış potansiyeline ulaşmanızı sağlar. İzmir sosyal medya ajansı arayışınıza karşılık bularak, sosyal medya pazarlaması ile markanıza değer katmak istiyorsanız, çift taraflı etkileşim avantajından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Örneğin bir ürününüz ve hizmetiniz ile ilgili olumsuz bir durum başınızdan geçti. Tüketici eğer bu durumu sosyal medya hesabınızdan size iletmiş ise en kısa sürede yanıt alması ve bu yanıt ile ikna olması gerekir. Sosyal medya pazarlama hizmeti bu çift yönlüğü sağlar. Potansiyel müşteriniz ile sizin aranızda güven bağını kurarak, kullanıcın E-ticaret sitenizden bir sonraki alışverişini ertelemesini önler. Çalışmalarımız hem sizin markanız hem de müşteri kitlesi için bir köprü görevini üstlenir.

İzmir Sosyal Medya Danışmalığında Her Adımda Destekten Yararlanın!

Kurumuzun sosyal medya hesaplarını oluşturmak, reklam ve stratejileri oluşturmak, takip etmek, analiz yapmak, sosyal medyadaki hedef kitlenizle aranızda güveni oluşturmak, görsel tanıtımları yönlendirmek, hedef kitle geri dönüşlerini alarak size iletmek danışmanlık hizmetimizde yer alan bazı adımlardır.

Diğer yandan sosyal medya hesabınızda üye ve takipçi sayınsı yükseltmek, anket ve etkileşimler ile markanızı daha iyi noktaya taşıyacak detayın ne olduğunu saptamak, ağdaki görsel tasarımları en kaliteli hale getirerek yönetmek, ürün ve satışını yükseltmek için çeşitli özel çalışmaları ve etiket kullanımlarını yapmak, danışmanlık görevlerimizdir.

Instagram Reklamları İle Sektörde Avantajı Yakalayın

Instagram reklamlarının size kazandıracağı fırsatları şu şekilde sıralarız:

 1. Marka birliğinizi yükseltir.
 2. Hedef kitleye ulaşıp ürün satış miktarınızı yükseltir.
 3. Web sitesi link eklemeleri ile web platformunuzun kullanıcı trafiğini yükseltir.
 4. Reklam maliyetlerinizi kontrol etme imkanı sunar.
 5. Yeniden pazarlama stratejisini kullanarak eski ziyaretçilerinize erişim sağlarız.
 6. Fırsat ve kampanyalarınız anında kitleye iletiriz.
 7. Hassas hedefleme ile ülke, bölge, konum, şehirlere göre potansiyel müşterilere ulaşırız.
 8. İzmir sosyal medya ajansı arayışınıza karşılık vererek, hizmetimiz kapsamında, yaş, dil, cinsiyet gibi detayları belirleyerek, ürün görsellerini direk olarak hedef kitlenize iletiriz.