Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Hizmeti

Ticari alanda lojistik sektöründe faaliyet gösteren nakliyat firmalarının web siteleri, sık sık kullanıcılar tarafından ziyaret edildiği için profesyonel şekilde hazırlanmalıdır. Nakliyat ihtiyacı olan ve taşınmak isteyen kişiler, piyasadaki başarılı firmalar arasından seçim yaparak hizmet almaya karar verirler.

Bu nedenle lojistik şirketlerinin mutlaka profesyonel seviyede hazırlanmış olan web sitelerine ihtiyacı vardır. Bunu iyi bilen deneyimli ekibimiz ile web tasarımsektöründe edindiğimiz tecrübeleri şirketinizin web sitesini hazırlarken birebir uyguluyoruz. En kaliteli ve kazanç sağlayan web sitelerinin kurulumunda Corazu ajansımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Neden Önemli?

Nakliyat firmaları, genellikle müşterilerini web platformunda bulan şirketlerdir. Lojistik sektöründe giderek artan rekabet ortamında gerilere düşmemek ve her zaman ön planda olmak için kaliteli web sitesine sahip olmak gerekir. Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekibimiz, sahip olduğu tecrübeleri nakliyat şirketleri için de profesyonel seviyede uyguladığı için tercih edilir.

Özellikle daha fazla sayıda müşteriye ulaşarak ticari faaliyetlerini hızlandırmak isteyen nakliyat şirketleri, web sitelerinin kaliteli görünmesine önem vermelidir. Kullanıcı dostu web tasarım öğeleri ile internet sitenizi zenginleştirmek için tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan müşteri sorgulamalarında internet sitenizin ve hizmetlerinizin ön planda olması için SEO odaklı ve mobil uyumlu web sayfalarına sahip olmanız şarttır.

Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Özellikleri

Sektörde deneyim sahibi olarak profesyonel seviyede hayata geçirdiğimiz web siteleri arasında nakliyat sitelerine de yer vermekteyiz. Lojistik firmaları için özel olarak hazırladığımız web sitelerinde şu tasarım özellikleri mutlaka yer alır:

  1. Kullanıcıların her türlü cihazdan web sitenizi rahat ve sorunsuz biçimde görüntüleyebilmesi için responsive tasarım kullanılır.
  2. Akıllı telefon ve tabletlerden bağlanan ziyaretçiler için mobil uyumlu çözümler üretilir.
  3. Dönüşüm odaklı web siteleri tasarlanarak ziyaretçilerin yorum bırakabilmesi, iletişim formu doldurması ya da değerlendirme yapması sağlanır. Bu unsurlar hem etkileşimi yüksek bir web sitesine sahip olmanızı hem de SEO açısından öne çıkmanızı sağlar.
  4. Sürekli güncellenen sistemi ve SSL güvenlik sertifikası ile son derece güvenilirdir.
  5. E-ticaret fonksiyonu isteğe bağlı olarak kurulur, bu sayede web sitenizden de satış yapmak istediğiniz ürünleri tüketicilerle buluşturabilirsiniz.
  6. Blog fonksiyonu sayesinde web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz hizmetleriniz hakkında merak ettikleri detaylı bilgilere anında ulaşabilirler.
  7. Sınırsız sayfa ve hizmet sayfası desteği ile web siteniz tüm hizmetlerinizi eksiksiz biçimde gösterebileceğiniz bir platform haline gelir.

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitedeki profesyonel web tasarım hizmetini uygun fiyatlarla alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kurumsal web sitesi tasarımlarımız sadece 4 bin TL’den başlayan fiyatlarla nakliyat sektöründe faaliyet gösteren şirketlere de açıktır.

Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel seviyede nakliyat sitesi tasarımında dikkat edilecek bazı unsurlar vardır. Öncelikle şirketinizin rakip nakliyat firmalarından öne çıkabilmesi için onların sitesindeki olumlu yanların daha da üst seviyeye getirilmesi gerekir.

Bu nedenle tecrübeli ekibimiz tarafından rakip analizi yapılarak sektördeki diğer şirketlerin web siteleri incelenir. Ardından müşterilerinize nasıl hizmet sunmak istediğinizi birlikte kararlaştırarak buna uygun web tasarım sürecine geçiyoruz.

Bu sürecin sonunda profesyonel şekilde oluşturulan web sitesi taslakları arasından seçim yaparak en ideal sonuçları birlikte hayata geçiriyoruz. Her aşamada bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz ekibimiz sayesinde tam da hayallerinizdeki gibi bir nakliyat sitesi sahibi olabilirsiniz.

Kısa sürede internet aramalarında en üst sıralarda yer almak için web sitenizi kurarken bir yandan da SEO uyumlu hale getirdiğimiz için ekstra reklam masraflarına gerek kalmadan rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Nakliyat Siteleri ve Lojistik Firmalar İçin Web Tasarımı Avantajları Neler?

Nakliyat şirketleri için web tasarımı yapıldığı takdirde daha fazla müşteriye ulaşmak çok daha kolaydır. Tecrübeli ekibimizin SEO uyumlu ve hızlı sayfalara sahip bir web sitesi hazırlamasıyla birlikte siparişleriniz ve müşterilerinizin sayısı artacaktır. Bu sayede daha fazla ticari başarı ve kazanç elde edebilirsiniz. Sektörde fark yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz iş ortağınız Corazu!