Restoranlar ve Kafeler İçin Web Tasarım Hizmeti
Web Tasarım

Restoranlar ve Kafeler İçin Web Tasarım Hizmeti

Restoran ve kafeler, özellikle dijital dünyada, geleneksel reklamcılık hizmetlerinin sağladığından çok daha geniş bir kitleye tanıtım yapabilmek, potansiyel müşterileri ile buluşmak için kurumsal temada web sitelerine sahip olmayı tercih ediyorlar.

Bu yolda Corazu olarak sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirebilecek web tasarım planı üzerinden farklı fonksiyonları sunan şık ve anlaşılır arayüzlü sitelere sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Restoranlar ve Kafeler İçin Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Restoran ve kafeler için web tasarım hizmeti gerçekleştirirken, sürece ilk olarak araştırma evresi ile başlıyoruz. Çünkü web tasarımda araştırma süreci bir dizi analizi içerir ve rakipleriniz karşısından nasıl hareket etmek gerektiğine dair tüm ipuçlarını ortaya çıkarır. Araştırma sürecimizde sizinle aynı sektörde yer alan restoran ve kafelerin web sayfalarını inceleyip, gerekli analizi gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda işletmenizi rakipler yanında bir adım öne alabilecek olan planlamayı hayata geçiriyoruz. Ardından elde ettiğimiz tüm bilgilere göre uygun taslağı hazırlıyor ve toplantı kapsamında sizin görüşlerinizi dinliyoruz. Bu sunum üzerinden bize yapacağınız geri dönüşleri dikkate alarak, taslağa son şeklini verip, web tasarım aşamasına geçiş sağlıyoruz.

Web tasarım sürecimizde ise siteniz için hız sunacak temiz bir kod yapısının kurulmasından şık temanın uygulanmasına kadar her alanda SEO uyumlu çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Site için gerekli olan sipariş, iletişim, form doldurma alanlarını oluşturuyor ve etkileşim oranını yükseltebilecek tasarım zeminini yaratıyoruz.

Sektör hakkında bilgiler sunabileceğiniz, SEO uyumlu makalelere yer verebileceğiniz blog bölümünü ve hakkımızda kısmını sitede var ederek, tüm şartların tasarıma uygun şekilde oluşmasını sağlıyoruz.

Restoran ve Kafeler İçin Web Tasarım Hizmeti Neden Gerekli?

Tüm işletmeler, internet dünyasında artık çok daha geniş bir kitle ile buluşabildikleri için dijital dünyadaki rekabet yükselmeye devam ediyor. Rekabetin yüksek olduğu bu alanda arama motorlarında üst sıralarda yer almak ise hem doğal bir tanıtım sürecini sağlıyor hem de pazarlama hedeflerine ulaşma şansını yükseltiyor.

İşte bu yüzden Restoran ve kafeleriniz için web tasarımın kapsamında SEO uyumlu ve dikkat çekici sitelere sahip olabilmeniz önem kazanıyor. İnternette dünyasından güvenli bir imajı yansıtan şık temalı siteler, kullanıcılardan daha fazla ilgi görüyor.

Corazu olarak web tasarımda dijital dünyanın dinamiklerine atak uyduran web sitelerini oluşturuyoruz. Hedef kitleniz ile buluşurken güvenilir imajı yansıtabileceğiniz ve kullanışlı panel, sekme, harita alanlarına yer veren sitelere sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Mobil uyumlu, SEO kriterlerin uygun tasarımlı siteler ile arama motorlarından yükselme şansınızı artırıyoruz.

Restoran ve Kafeler İçin Web Tasarım Hizmetinde Yapılan Hatalar Neler?

Restoran ve kafeler için web tasarımı yapılırken, özellikle bu işletmelere yönelik avantajlı kullanım koşulları oluşturan belirli fonksiyonların siteye eklenmesi gözden kaçırılabiliyor. Bu durum çoğunlukla hazır site tasarımlarını tercih ettiğiniz anlarda meydana geliyor. Ancak bilmeniz gerekir ki farklı sektörlerde yer aşan işletmelerin web adresleri üzerinde de farklı fonksiyonlara ve paneller ihtiyaçları var.

Restoran ve kafeler için müşterilerden geri dönüş alabilmek ve etkileşimi yüksek tutmak son derece önemlidir. Bu kapsamda sitenize iletişim, adres ve harita alanlarının konumlandırılmaması, karmaşık bir arayüzün uygulanması büyük bir hata haline gelir.

Corazu olarak, restoran veya kafeniz için web tasarımı gerçekleştirirken özellikle sipariş, iletişim, form ile geri dönüş, yorum alanlarını kazandırıyoruz. Web tasarımında İsteğe bağlı kullanılabilir E-ticaret fonksiyonunu sunarak, ürünlerinize yönelik satış gerçekleştirebileceğiniz bir alandan yararlanabilmeniz için uygun zemini hazırlıyoruz. Kolay kullanılır yönetim paneli, şık görsel tema, blog fonksiyonu ile farklı ihtiyaçlara yanıt veriyoruz.

Restoran ve Kafeler İçin Web Tasarım Hizmetinin Avantajları Neler?

Restoran ve kafeniz için web tasarım hizmetimiz kapsamında hazırladığımız sitelerde elde edeceğiniz avantajlar:

  1. Arama motorlarından iyi bir performans elde etmekte etkili yazılıma sahip olma,
  2. Mobil uyumlu siteye sahip olma,
  3. SEO kriterlerine göre bir tasarım yakalama,
  4. Uygun fiyatta hizmet almak,
  5. Yüksek site hızı ile potansiyel müşterileri kaybetmeme,
  6. Blog fonksiyonu ile daha fazla dikkat çekmek,
  7. Şık görsel tema ile öne çıkmak,
  8. Blog fonksiyonu kapsamında sektöre dair içerikleri sitede paylaşabilme,
  9. Rahatlıkla kullanılır yönetim paneli ile tam kontrol,
  10. Form doldurma ve iletişim alanları ile dönüşümde hız kazanma,

Tüm bu fırsatları sizler ile buluşturuyoruz.