Startuplar İçin SEO
SEO

Startuplar İçin SEO

Startuplar’a özel SEO, yeni girişimlerinize yönelik detayların ve orta ölçekli yeni işletme projelerinizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağladığımız hizmettir. Startuplar için SEO çalışmalarımızda ilk olarak SEO uyumlu bir web sitesinin başlangıç aşamasında internet dünyasına hızlı bir giriş yapması için gerekli adımları izleriz. Site içi tüm detayları SEO kriterleri açısından ele alıp, düzenlemeleri yaparak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. En iyi SEO Ajansı CORAZU ile çalışarak yükselin.

Startuplar İçin SEO Nasıl Yapılır?

Startuplar için SEO uygulama aşamasında izlenen adımlar:

  • Yeni girişiminiz için SEO çalışması gerçekleştirirken markanıza ait SEO uyumlu bir web sitesini oluşturabilmek için adımlar atarız.
  • Sitenize ilişkin URL’yi ve ana sayfa düzenini belirleyerek, gerekli uygulamaları gerçekleştiririz.
  • Küçük ölçekli işletmenize ait adres, isim ve logo gibi detaylar ana sayfa alnında anahtar kelime analizlerine uygun şekilde yer almalıdır. Bu aşama tarafımızca gerçekleştirilir.
  • Girişiminize ait web adresinizin blog bölümündeki tüm metinleri, başlıkları, kelime sayılarını ve anahtar kelime kullanımlarını SEO’ya uyumlu şekilde hazırlarız.
  • Siteniz eğer mobil uyumlu değil ise mobil uyumlu konuma getirerek, hedef kitlesine ulaşma oranınızı yükseltiriz.

Bu ve daha birçok teknik adım ardından girişiminize ait sitenizi arama motorları tarafından en rahat şekilde algılanabilecek seviyeye ulaştırarak, üst sıralara yükselmesini sağlıyoruz.

Startup İçin SEO Avantajları Nelerdir?

Startuplar için SEO fırsatları hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

  • Startuplar için SEO çalışmamız kapsamında yeni girişimlerini hızlı şekilde tanıtma avantajı elde edersiniz.
  • Girişiminize ait web sitesini Google arama motorunda üst sıraya taşıma ve bir nevi sürekli bir reklamdan yararlanma avantajı kazanırsınız.
  • Site içi anahtar kelime kullanımları ve kaliteli SEO metinleri ile direk olarak hedef kitlenizin sizi görüntülemesini sağlarsınız.
  • SEO çalışmamız sonunda site hızını yükseltme avantajına bağlı olarak sitenize gelen ziyaretçi trafiğini yükseltme avantajı elde edersiniz.
  • Yeni girişiminizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasına bağlı olarak güçlü ve güvenilir bir marka imajını yansıtma avantajı kazanırsınız.

Startuplar İçin SEO Çalışması Neden Önemlidir?

Startuplar için SEO çalışmasının önem sebebi, yola yeni başlayan bir girişimin SEO yardımı ile güçlü gösterilebilmesidir. Girişimleriniz ve onlar ile ilişkili web adresleriniz için SEO desteği aldığınızda önemli firmaların yer aldığı arama motoru listesinin ilk sıralarında yer alırsınız. Bu ise yeni girişimizin kurumsal ve kaliteli bir imaj ile internet dünyasına giriş yapmasına imkan sunar. SEO çalışmalarımız kapsamında hedef kitlenize direk olarak ulaşabilmeniz ve diğer yandan siteye ait teknik düzenlemelerimiz ile mobil internet kullanıcılarını da kazanabilmeniz size büyük avantaj sunar. Bu kapsamda sayfa ziyaretçi sayınızı yükselirken girişiminizin daha fazla kişi tarafından öğrenildiğini gözlemleyebilirsiniz.

Startuplar için SEO Analizleri Neler?

Startuplar’a özel SEO analizleri, anahtar kelime, mobil uyumluluk, URL, web adresi kullanıcı trafiği analizleridir. Girişimlerinize yönelik web adreslerinizin mobil uyumluluk taşıyıp taşımadığını analiz ederek, eğer taşımıyorsa siteyi mobil uyumlu yapıya getiririz. Bu kapsamda internet dünyasına akıllı cihazından giriş yapan %60’lık kesim tarafından görüntülenebilmenizi sağlarız.

Anahtar kelime analizi ile arama motorları tarafından en kolay şekilde algılanan ve sektörünüz hakkında bilgi veren kelimeleri belirleyerek, siteniz içindeki metinlere, başlıklara, blog alanı içeriklerine bu kelimeleri uygularız. Anahtar kelimeler sizi arama motorunda üst sıraya çıkaracak en temel elemanlardır.

Web adresi kullanıcı trafiği analizi ve raporlaması ise tüm SEO işlemleri sonunda yapılır. Bir izleme yöntemi olarak gerçekleştirdiğimiz bu analizde, ilgili SEO çalışması ardından yeni girişiminize ait web adresinizin ziyaretçi oranının ne kadar yükseldiğini gözlemleyip, bilgileri sunarız. Startuplar için SEO çalışmamız kapsamında yeni girişim hedefinizin en doğru şekilde aklınızdaki kitleye ulaşması için gerekli SEO incelemeleri ve uygulamaları izlenmektedir.