Startuplar İçin Web Tasarım Hizmeti
Web Tasarım

Startuplar İçin Web Tasarım Hizmeti

Büyümeye ve gelişmeye özellikle ihtiyaç duyan Startuplar için hedef kitlelerinin daha çok dikkatini çekebilecekleri web adreslerini, web tasarım hizmetimiz kapsamında oluşturuyoruz. SEO uyumlu web tasarım ile Startupların internet dünyasında kendi imajlarını yansıtabilecekleri sitelere kavuşmalarını sağlıyor, aram motoru sıralamasında başarıyı yakalamalarını sağlayacak site tasarımlarını oluşturuyoruz.

Startuplar İçin Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalı?

Startup olarak size birçok avantajı aynı anda kazandırabilecek bir web tasarım hizmetinden yararlanabilmeniz gerekir. Çünkü yeni fikirler ve girişimcilik koşulları içinde internete kullanıcılarının dikkatini çekebilecek ve imajınızı en iyi şekilde yansıyabilecek bir web sayfasına sahip olabilmeniz önem kazanır. Sizin için şık bir site inşasını sağlamanın yanında, SEO süreçlerini göz önünde bulundurduğumuz web tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım ile oldukça kullanışlı admin paneline, hizmet ve girişiminiz hakkında yazılarınızı ekleyebileceğiniz bir blog alanına, iletişim panellerine yer veren bir web sitesine sahip olabilmeniz gerekir. Corazu olarak tüm bu detayları sizlere sunan, üstün performanslı yazılımı sayesinde hızlı erişim niteliği taşıyan web sitelerini kazandırıyoruz.

Hazır yazılımların haricinde tercih etmeniz halinde sitenize özel bir yazılımı size sunduğumuz web tasarım hizmetimizde, Wen Vitals skorlarında her açıdan %90 üzeri performans sunan CorazuCMS yazılımına sahip olabilirsiniz. Şık temaya ulaşırken, CorazuCloud servislerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Startuplar İçin Web Tasarımda Site Hızı Ne Kadar Önemli?

Günümüzde hizmet ve ürün almak isteyenlerin ilk olarak başvurdukları alan internete dünyasıdır. İstatistiklere bakıldığında ise internette ihtiyaçlarına yönelik yanıt arayanlar, en hızlı şekilde çözüme ulaşmak istiyorlar. Bu kapsamda uzun bekleme süresi ardından açılan ve erişim sağlanan siteler ise kullanıcıların tercih etmedikleri adresler haline geliyor.

Bu tip web sayfalarının etkileşim oranlarında düşüş yaşanırken arama motorlarında yükselme şansları da oldukça azalıyor. Ancak, hız açısından üstün performansı bir siteye sahipseniz, potansiyel ziyaretçileriniz kaybetme, etkileşimde azalma, sipariş düşüşü, arama motorlarında düşüş gibi problemlerden web sayfanızı koruyabilirsiniz.

Corazu olarak tüm bu detayları göz önünde bulunduruyor ve yüksek hızda siteleri sizin için oluşturuyoruz. Web tasarım adımlarımızda araştırma, planma, taslak çizimi, uygulama gibi farklı aşamaları izlerken site hızının yüksek olmasını sağlayacak olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sizlere, daha yüksek etkileşim alabileceğiniz, hatta iletişim alanlarına sahip olan siteleri sunuyoruz.

Startuplar İçin Web Tasarımın Kazandırdığı Avantajlar Neler?

Startuplar için web tasarım hizmetimiz ile kazandırdığımız avantajlar şu şekildedir:

  1. Mobil Uyumlu, responsive site,
  2. SEO uyumlu tasarım,
  3. Site hızı,
  4. İsteğe bağlı kullanılabilir E-ticaret fonksiyonu,
  5. Ziyaretçilerin yorum yapabileceği ve form doldurabilecekleri, dönüşümü hızlandıran paneller,
  6. Sürekli güncel bir sistem üzerinden güvenlik açıklarına karşı koruma,
  7. Uygun fiyat üzerinden web tasarım imkanı,
  8. Kolay kullanılır yönetim paneli,
  9. Şık görsel tema,
  10. Blog fonksiyonu,

Tüm bu avantajları web tasarım hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz.

Startuplar İçin Hazır Web Tasarımları Uygun mu?

Piyasada aralarından tercih yapabileceğiniz pek çok hazır site bulmak mümkün. Ancak sorun şu ki bu siteler ihtiyaçlarınıza ne kadar yanıt veriyor. Diğer yandan hazır siteler için imkanlar ise belirli paketler içinde sınırlandırılıyor.

Ek bir fonksiyondan yararlanmak istemeniz halinde ise süreç masraflı hale geliyor. Startuplarınız için dijital ortamda yeni bir şans doğurmak isterken, ek masraflara ve imkansızlıklara bağlı sorunları yaşamak istemiyorsanız, size özel tasarladığımız sitelere sahip olmayı tercih edebilirsiniz.

Startuplar İçin Web Tasarımında Doğru Süreç Nedir?

Sizler için web tasarımında doğru süreç, araştırma, planlama, taslak hazırlama ve uygulama gibi aşamaları içeren bir süreçtir. Çünkü bu adımların yer aldığı süreçte, tüm gelişmelerden haberdar olam ve aklınızda yer alanları iletme şansı bulabilirsiniz.

Corazu olarak, web tasarım hizmetinde izlenmesi gereken tüm süreçler kapsamında sizlerin görüşlerinize önem vererek ilerliyoruz. İlk olarak rakiplerinizin web adresleriniz ve sektörünüze yönelik detayları araştırıyoruz.

Ardından rakiplerinizi arkada bırakabilmenizi sağlayacak olan planlamayı gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içinde ise sizden alacağımız Brief ve geri dönüşler bizin için oldukça önemlidir.

Bir toplantı eşliğinden web sitesine dair taslağı sunarak görüşlerinizi alıyor ve son değişiklileri gerçekleştiriyoruz. Ardından uygulama aşamasına geçerek, hızlı, mobil uyumlu, SEO uyun tasarıma sahip, sizin için pek çok kullanışlı fonksiyonu bir arada sunan sitelerinizi oluşturuyoruz.