Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmeti

Beyaz eşya veya elektronik ev aletlerinde sıkça kullanılan teknik servisler, yoğun rekabet ortamında öne çıkabilmek için internet ortamını kullanırlar. İnternet dünyasında milyarlarca web sitesi arasında kaybolup gitmemek ve müşterilerle en kolay şekilde bağ kurabilmek için web sitesinin profesyonel şekilde tasarlanması gerekir.

Web tasarımalanında uzun yıllar boyunca başarılı işlere imza atan Corazu ekibi olarak teknik servisler için de web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Hem ziyaretçi dostu hem de rakiplerinden öne çıkan bir internet sitesine sahip olmak isteyen teknik servis işletmeleri için en uygun fırsatlar Corazu’da!

Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmetinin Özellikleri

Teknik servislerin sektörde iş yapabilmesi için kullanabilecekleri en önemli platform şüphesiz ki internet dünyasıdır. Beyaz eşya veya elektronik ev aletlerinde meydana gelen arızalarda kullanıcıların ilk baktıkları yer mutlaka internet ortamı olur. İnternet üzerinden yapılan aramalarda sizin teknik servisinizin ön plana çıkması ve rakiplerinin önünde yer alması için profesyonel seviyede bir web tasarım yapılması gerekir.

Ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı sunduğu web tasarım hizmetlerinde şu özelliklerin olmasına mutlaka dikkat eder:

 1. Bir teknik servis web sitesinin ön plana çıkabilmesi için en önemli unsur SEO uyumlu hale gelmesidir.
 2. Günümüzde internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu masaüstü veya laptop kullanmak yerine aramalarını akıllı telefon ya da tablet gibi mobil cihazlardan yapar. Dolayısıyla mobil uyumlu responsive tasarım mutlaka bulunması gereken bir özelliktir.
 3. Teknik servis web sitesinde sunulan hizmet sayfalarının sınırsız olması, şirketin icra ettiği tüm işlerin kapsamlı bir şekilde yayınlanmasını sağlar. Bu sayede müşteri kaybetmeden geniş kapsamda hizmet verilebilir.
 4. Dönüşüm odaklı web siteleri sayesinde hem SEO uyumluluk artar hem de web sitenizi ziyaret eden kişiler daha detaylı bilgilere sahip olabilir. Bu nedenle web sitenizde mutlaka iletişim formu, yorum ve değerlendirme bölümleri kurulmalıdır.
 5. Teknik servis web sitelerinde blog fonksiyonu kurularak teknik servis hizmetlerinin yanı sıra elektronik alet arızları hakkında detaylı bilgiler aktarılabilir.

Temel anlamda daha fazla müşteriye sahip olmanızı sağlayacak tüm profesyonel web tasarım uygulamalarını uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Corazu ekibi olarak internet dünyasında öne çıkmak isteyen teknik servis işletmecilerine 4 bin TL’den başlayan uygun fiyatlarla ekonomik bir web sitesi elde etme fırsatı sunuyoruz.

Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmeti Nasıl Yapılır?

Web tasarım sektöründe uzun yıllar edindiğimiz tecrübeleri teknik servis web sitelerinde uygulayarak şirketlerin iş ortağı haline geliyoruz. Daha fazla kazanç elde etmek için daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen teknik servisler, profesyonel web tasarım hizmeti ile hedeflerini yakalayabilirler.

Tecrübeli ekipten oluşan bir iş ortağı arıyorsanız ve rakiplerinizi geride bırakarak işlerinizi büyütmeyi hedefliyorsanız en doğru yerdesiniz. Web tasarımı hizmetimizde dikkat ettiğimiz konular şunlardır:

 1. Sektördeki rakiplerinizden farkınızı ortaya koyacak yönlere odaklanıp kaliteli ve kullanıcı dostu bir web tasarım yapıyoruz.
 2. E-ticaret fonksiyonu kurulabilir web siteler hazırlayarak dilerseniz teknik servisle ilgili ekipman satış sayfanızı oluşturuyoruz.
 3. Her zaman güvenli, şık tasarıma sahip ve kullanışlı web siteler hazırlıyoruz.
 4. Rakip analizi ve hedef kitle analizi yaparak güncel trendlere uygun en kaliteli web siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.
 5. Dönüşüm odaklı web siteler yaparak daha geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.
 6. Bu süreçlerin her birinde sizinle toplantılar düzenleyerek veri alışverişi yaparak en ideal sonuçlara ulaşıyoruz.

Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmetinde Yapılmaması Gerekenler

Teknik servisler için özel olarak sunulan web tasarım hizmetinde kullanıcı deneyimini bozacak tasarımlardan kaçınılmalıdır. Özellikle kullanıcıların ve web sitenizi ziyaret eden müşterilerin rahatlıkla hizmet bilgilerine ulaşmasını engelleyen tüm tema, yazı boyutu, yavaş açılan sayfalar gibi sorunlar ortadan kaldırılmalıdır.

Hazır web sitesi tema ve kodları tercih edilmemelidir. Daha ekonomik olması için basit arayüzler kullanılmamalı ve mobil uyumluluk konusuna dikkat etmeden web sitesi tasarlanmamalıdır.

Teknik Servisler İçin Web Tasarımı Hizmetinin Avantajları Neler?

Profesyonel seviyede sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanarak sektörde rakiplerinizin önüne çıkabilecek bir web sitesine sahip olabilirsiniz. İnternet siteniz ne kadar kaliteli ve SEO odaklı olursa, yapılan aramalarda üst sıralarda yer alacağı için daha fazla müşteriye ulaşmanız mümkün olur. Böylelikle marka imajını güçlendirirken ticari kazançlarınızı da arttırabilirsiniz.