Tesisatçılar ve Ustalar İçin Web Tasarımı Hizmeti
Web Tasarım

Tesisatçılar ve Ustalar İçin Web Tasarımı Hizmeti

Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde en çok ihtiyaç duyulan tesisatçı ve ustalara ulaşmanın en kolay yolu internet ortamında yapılan aramalardır. Yaşadığınız bölgede faaliyet gösteren ve kaliteli olmasına dikkat ettiğiniz ustaları ararken internet üzerinden sorgulama yaparsınız. İşte bu yüzden tesisatçılar ve ustalar için daha fazla müşteri ve kazanç sağlamanın en kolay yolu kaliteli bir web sitesine sahip olmaktır.

Corazu ekibi olarak web tasarım sektöründe faaliyetlerimize başladığımız günden beri profesyonel seviyede internet siteleri kuruyoruz. Tesisatçılar ve ustalar için özel olarak hazırlanan web sitelerimiz sayesinde hem ticari işlerinizi geniş kitlelere duyurabilir hem de müşterilerinizi arttırarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Tesisatçılar ve Ustalar İçin Web Tasarımı Hizmeti Nasıl Yapılır?

Tesisat alanında faaliyet gösteren ustaların kısa sürede daha geniş bir müşteri kitlesi elde edebilmesi için gerekli olan hizmetlerin başında profesyonel web tasarımı gelir. İnternet sitesi iyi ve SEO uyumlu olan tesisatçılar, rakiplerini geride bıraktığı için daha fazla iş alırlar. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz web tasarımı hizmetimizde işleyen süreçler şu şekildedir:

 1. Öncelikle sektördeki rakipleriniz analiz edilerek başarılı tesisat ustalarının web siteleri incelenir ve rakiplerinizden üstün olmanız gereken unsurlar belirlenir.
 2. Ardından hayallerinizdeki web sitesinin nasıl olması gerektiğine dair iletişim kurarak taslaklar oluşturuyoruz.
 3. Web sitenizde kullanılacak yazı fontu, temalar, hizmet sayfaları ve daha pek çok kriteri özenle seçiyor ve beğeninize sunuyoruz. Bu sayfalar üzerinde yapılacak düzenlemeler detaylı bir şekilde gerçekleştirildiği için hiçbir hizmetiniz eksik kalmayacaktır.
 4. Web sitenizin kullanıcı dostu arayüze sahip olması ve ziyaretçi deneyimini yükseltmesi için gerekli tüm iyileştirmeleri yapıyoruz.
 5. Son olarak taslaklar arasından seçiminizi yaparak tam da kendi istediğiniz şekilde kullanışlı ve başarılı bir web tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Tesisatçılar ve Ustalar İçin Web Tasarımı Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Profesyonel seviyede yapılan tesisatçı veya dekorasyon ustası web sitelerinin çok sayıda faydası bulunur. Örneğin internet üzerinden yapılan araştırmalarda web siteniz SEO uyumlu olduğu içim rakiplerinizin önüne çıkar. Bunun yanı sıra sektörde fark yaratmanızı sağlayacak şekilde tasarlanan internet sitenizin sunduğu faydaları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 1. Web siteniz mobil uyumlu olacak şekilde yani responsive tasarım ile hazırlanır. Bu sayede akıllı telefon veya tablet gibi mobil cihazlardan da sitenizin sorunsuz bir şekilde görünmesi sağlanır.
 2. Web siteniz SEO uyumlu hale getirildiği için müşterilerinizin yaptıkları aramalarda ön sayfada üst sıralarda yer alır.
 3. Dönüşüm odaklı hazırlanan web sitenizde SEO uyumluluk artar ve ziyaretçileriniz hizmetleriniz hakkında daha detaylı müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine ulaşabilir.
 4. Sınırsız sayıda hizmet sayfası sunulduğu ve bunların da hızlı bir şekilde görüntülenmesi sağlandığı için web siteniz kullanıcı dostu arayüze kavuşur.
 5. Sürekli güncel yazılımlar ve SSL güvenlik sertifikası ile desteklenen web sitenizin güvenliği ile iyileştirmeleri için ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz.
 6. Müşterilerinize satış yapmak istediğiniz ürünleri dilerseniz e-ticaret fonksiyonu ile desteklenen web siteniz üzerinden de satışa çıkarabilirsiniz.
 7. Kolay yönetim paneline sahip olması sayesinde web sitenizi kendiniz yönetebilir ve yapılması gereken güncellemeleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
 8. Tesisatçılar ve Ustalar İçin Web Tasarımı Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesisatçılar için hazırlanan web sitelerinde SEO uyumluluk çok önemlidir. Bu yüzden SEO çalışmasına ekstra para harcamadan da web sitenizin tasarımında ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sadece 4 bin TL’den başlayan kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti verdiğimiz için bütçenizi yormadan hayallerinizdeki tesisatçı ya da usta sitesini kurabilirsiniz.

Daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak kazançlarınızı arttırmak istiyorsanız bu işin profesyonelleriyle çalışmanız gerekir. Aksi halde sadece kötü bir internet sitesine sahip olmakla kalmayıp, işlerinizin de bozulmasına yol açabileceğinizi ve itibar kaybı yaşayabileceğinizi unutmayın.

Tesisatçılar ve Ustalar İçin Kurumsal Web Tasarımı Hizmeti

Kurulduğu günden bu yana web tasarım sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Corazu ekibi olarak ustalara en ideal internet sitelerini hazırlıyoruz. En uygun maliyetlerle, SEO uyumlu, kullanışlı ve ilgi çekici web siteleri için ekibimizi tercih etmeniz yeterlidir. Sektörde rakiplerinizi geçmek ve daha fazla kazanç elde etmenin en kolay yolu profesyonel bir web sitesi tasarlatmaktır.