Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı

İnternet sitenize eğer Google üzerinden trafik gelmiyorsa aradığınız hizmet Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)'dur. Corazu, yenilikçi yöntemleri ve veriye dayalı planlamasıyla internet sitenizin trafiğini artırıp potansiyel müşterilerinize en kısa zamanda ulaşmanızda çözüm ortağınız olmaya hazır!

8

yıllık tecrübe

8 yıllık tecrübe ve her gün yenilenen stratejilerle Corazu sitenizin SEO performansını artırabilir.

400

başarılı
proje

Kurulduğu günden itibaren 400'den fazla başarılı SEO projesine imza atan Corazu ile yükselmeye başlayın!

Fizibilite& araştırma

Fizibilite

Corazu ile çalışma kararı verdikten sonra hedeflerinize ve amaçlarınıza yönelik fizibilite çalışması yaparak taleplerinizin yapılabilirliğini değerlendirdiğimiz adımdır.

Araştırma

Taleplerinizin yapılabilirliği kesinleştikten sonra sektör, anahtar kelime ve rakip araştırması yapılarak çalışmanın temeliyle ilgili bilgiler toplanır.

Strategy

Analiz& planlama

Analiz

Araştırma sonucu toplanan bilgiler doğrultusunda, veriler gruplanır ve özel pazarlama araçları ve otomasyonlarıyla analiz edilir.

Planlama

Gruplanıp analiz edilen verilerle birlikte SEO Danışmanlığı ile ilgili planlama yapılıp yol haritası çizilir. Yol haritası tüm sürecin özetidir.

Design

Uygulama& raporlama

Uygulama

Planlama ve yol haritası çizildikten sonra teknik SEO, backlink inşaası, içerik pazarlaması ve üretimi gibi birçok SEO detayı uygulanır.

Raporlama

SEO danışmanlığı yol haritası uygulandıktan sonra her ay performans raporları, danışmanlık raporları ve analizler; aylık raporlamaya dahil edilir ve paylaşılır.

Development

Sık sorulan sorular

Sitemin trafiği artacak mı?

Yapılan SEO çalışması sonucunda siteniz Google’a daha uygun hale getirilecek. Böylelikle site genelinde anahtar kelimelerinizin sıralaması yükselecek ve bu da organik trafiğinizin artmasını sağlauacak.

Satışlarım artacak mı?

SEO hizmetinde organik trafiğiniz arttığı için sitenize gelen potansiyel müşteri sayısı da artacaktır. Bu dolaylı olarak satışlarınızı artırabilir.

Nasıl çalışmalar yapacaksınız?

SEO hizmeti üç adımdan oluşur: Araştırma – Uygulama – Büyüme & Raporlama. Her adımda farklı çalışmalar yapılır. Detayları yukarıdaki “Neler Yapıyoruz?” alanında bulabilirsiniz.

Raporlama yapacak mısınız?

Her ay sitenizle ilgili SEO performans raporu hazırlanıp gönderilecektir. Anahtar kelime sıralama raporu, organik trafik artış raporu ve yapılan çalışmalar bu raporda yer alacaktır.

Nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Corazu’da fiyatlandırmayı iki farklı şekilde yapar. Bazı hizmetlerde sabit fiyat verebilirken bazı hizmetlerde bu mümkün değildir. SEO hizmeti için sabit fiyatlandırma politikası uygulanmamaktadır. Sitenize göre, sektörünüze göre fiyat teklifi iletilir.

Sözleşmeli mi çalışıyorsunuz?

Tüm hizmetlerimizde sözleşme yapılmaktadır. Bunun en temel sebebi hizmet kapsamını belirleyip tarafların yükümlülüklerini netleştirmektedir. SEO hizmetinde sözleşmeler en az 3 / 6 / 9 aylık gibi yapılabilir.

Sizi arayalım!

BİLGİLER
Mesajınız

Formu göndererek Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Teşekkürler! İletişim talebiniz başarıyla alındı.
Hata! Bir şeyler yanlış gitti.
SEO Hizmetiyle ilgili detayları görmek için tıklayın