Sosyal Medya Yönetimi &
İçerik Üretimi

Rakipleriniz sosyal medya hesaplarını aktif tutarken ve yeni müşteriler bulurken sizin hesabınız inaktif mi duruyor? Corazu sosyal medya hesaplarınızı yönetmeye ve onlara içerik üretmek için yanınızda!

8

yıllık tecrübe

8 yıldan uzun süredir sosyal medya alanında tecrübeli kadrosuyla yanınızdayız.

350

başarılı
proje

Kuruluşumuzdan itibaren 350'den fazla markanın sosyal medya hesaplarını başarılı olarak yönettik!

Araştırma& analiz

Araştırma

Taleplerinizin yapılabilirliği kesinleştikten sonra sektör, rakip, içerik, hashtag araştırması yapılarak çalışmanın temeliyle ilgili bilgiler toplanır.

Analiz

Araştırma sonucu toplanan bilgiler doğrultusunda, veriler gruplanır ve özel pazarlama araçları ve otomasyonlarıyla analiz edilir.

Strategy

Üretim &uygulama

Üretim

Araştırma sonucu toplanan bilgiler doğrultusunda, hedef kitleniz için en uygun ve en iyi dönüş sağlayacak gönderi, Reels, hikaye gibi içerikler üretilir.

Uygulama

Üretilen sosyal medya içerikleri en doğru zamanlarda çeşitli özel teknikler kullanılarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

Design

Analiz & raporlama

Analiz

Her ay üretilen içerikler, yapılan paylaşımlar doğrultusunda hesaba sağlanan etkileşim analiz edilir. Analiz edilen veriler raporlanır.

Raporlama

Raporlama sonucunda hesapla ilgili birçok veri elde edilmiş olur. Bu verilerden oluşan rapor bir sonraki ayın içerik stratejisinde ve üretiminde belirleyici olur.

Development

Sık sorulan sorular

Hesabımın takipçisi artacak mı?

Paylaşılan içerikler organik etkileşimi artıracağı için sosyal medya yönetimi hizmetinde takipçi artışı olacaktır. Ancak daha önceden sahte-bot takipçi alındıysa bu takipçi kazanımı raporunu olumsuz etkileyecektir.

Satışlarım artacak mı?

Hedef kitlenize özel olarak hazırlanan içeriklerle doğrudan hedefleme yapabileceğiz. Bu sayede hizmetleriniz/ürünleriniz doğru kişilere ulaşacak. Bu sayede satışlarınızın artma imkanı olacak.

Nasıl içerikler üreteceksiniz?

Aldığınız pakete göre içerik türleri değişecek. Paketlerimizde gönderi sayısına ek olarak Reels satın alabilirsiniz. Aldığınız her Reels hesabınızın büyüme oranını artıracaktır. Bilgi içerikleri, ürün tanıtımı içerikleri, müşteri yorumu içerikleri gibi içerik türleriyle hesabınızı yöneteceğiz.

Raporlama yapacak mısınız?

Her ay hesabınızla ilgili genel bir raporlama yapılacaktır. Bu raporlamada aylık erişim, takipçi kazanım ve kaybediş oranı, etkileşim oranı, paylaşılan içerik bilgileri gibi birçok bilgi yer alır.

Nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Corazu'da fiyatlandırmayı iki farklı şekilde yapar. Bazı hizmetlerde sabit fiyat verebilirken bazı hizmetlerde bu mümkün değildir. Sosyal medya yönetimi hizmeti için size en uygun paket için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeli mi çalışıyorsunuz?

Tüm hizmetlerimizde sözleşme yapılmaktadır. Bunun en temel sebebi hizmet kapsamını belirleyip tarafların yükümlülüklerini netleştirmektedir. Sosyal medya yönetimi hizmetlerinde sözleşmeler en az  6  aylık  yapılabilir.

Sizi arayalım!

BİLGİLER
Mesajınız

Formu göndererek Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Teşekkürler! İletişim talebiniz başarıyla alındı.
Hata! Bir şeyler yanlış gitti.
Sosyal medya yönetimi ilgili detayları görmek için tıklayın